×
 YORUM GÖNDER

   Tilb** As*** - GÜMÜŞHANE

İnsanlar nasıl bu kadar kötü kalpli olabiliyor aklım almıyor. Seven iki insanı ayırmak, onları birbirine düşman etmek ne büyük bir zulümdür. Arkadaşlar siz siz olun kimseye koşulsuz güvenmeyin. Eşimle birbirimize kör kütük aşıktık. Zor yolları birlikte aştık hep el ele savaştık. Birbirimizi hep çok sevdik. Ama gel gelelim eşimin annesi bir türlü beni istemedi hep kendi akrabasının kızıyla olmasını istedi eşimin. Ama eşim onu çok dinlemiyor anne ben aşığım sen beni niye anlamak istemiyorsun diyordu. Neyse biz bir şekilde ailelerimizi ikna edip nişanlandık her şey çok güzel evlilik için adım attığımız için çok mutluyuz adeta ayağımız yere basmıyordu. Derken birden eşim benden soğumaya eskisi gibi bakmamaya başladı adeta başka bir adam vardı yanımda ilk zamanlar evlilik stresine versem de gün geçtikçe daha kötü bir hal almaya başladı. Derken kavgalarımız arttı olur olmaz her şey için tartışmaya başladık. Tabi sonuç kaçınılmaz oldu nişanı attık. Kayınvalidem bu durumdan tek mutlu olan kişi oldu. Biraz zaman geçsin kafamızı toparlayalım sonra düzeltiriz her şeyi diye düşünürken öğrendim ki eşim annesinin istediği kızla konuşmaya başlamış. Dünyam yıkıldı sanki böyle bir şeyi asla beklemezdim. Bir akrabamız bu işin içinde bir bit yeniği var bu olayların arka arkaya olması normal değil sen gel benimle hocaya dedi. Dedim ne kaybederim gittik daha kapıdan girer girmez hocamız tüh tüh vah vah demeye başladı. Noldu hocam dedi beni götüren akrabamız bu kızı sevdiğinden ayırmışlar başkasına bağlamışlar dedi. Biz kaldık öylece. Hoca kızım senin sevdiğine bağlama büyüsü yapılmış ama ben çözücem dedi Allah razı olsun bozdu büyüyü. Sonra evlendik zaten şuan çok mutluyuz hocamıza borçluyuz bu mutluluğu buradan da hocamıza tekrar teşekkür ediyorum.

   Hani*** Karas*** - ÇANKIRI

Bundan bir iki ay önceydi. Görümcemin uzun süredir devam eden bir ilişki vardı. Artık adı konulup yaza da düğün yaparız derken görümcem bir gün ben onu sevmiyorum evlenmeyeceğim dedi. Kavga etmişlerdir üstüne gitmeyelim kendileri çözerler dedik. Ama düzelmedi bir hafta sonra ben başkasını seviyorum onunla evlenicem dediğinde hepimiz eşekten düşmüşe döndük. Bu burada kalmadı gün geçtikçe görümcem daha agresif daha mutsuz olmaya başladı ne yapacağımızı ne söyleyeceğimizi bilemedik. Bir gün cüzdanından bir kağıt düştü çaktırmadan hemen aldım. Üstünde Arapça bir şeyler yazıyordu galiba. Filmlerde gördüğüm kadarıyla bunun büyü olabileceğini düşünüp hemen kayınvalideme söyledim. Kayınvalidem görümcemin eski sevgilisinin annesinin gittiği medyumun numarasını almak için aradı. Kadın isterseniz ben sizi götüreyim dedi. Ertesi gün üçümüz medyuma gittik medyuma bulduğumuz kağıdı verdik. Bunun bağlama büyüsü olduğunu yapılan kişinin niyet edilen kişiye kör kütük aşık olduğunu, mantıklı karar veremediğini söyledi. Biz hemen büyüyü bozmasını istedik bir iki günlük seansla büyüyü bozdu medyumumuz. Görümcemin davranışları büyü bozulduğunda düzeldi. Yaptıklarına anlam veremediğini bunların nasıl olduğunu sorduğunda bizde anlattık. Tüm herkesten yaşananlar için özür diledi diğer çocuğu bıraktı ve bir daha görüşmeme kararı aldı. Çok uzatmadan sevdiğiyle evlenecek. Allah kimseyi bu büyü işlerine bulaştırmasın. Çok kötü o kağıt düşmese belki de görümcem daha fena olacaktı. Allah medyumumuzdan razı olsun.

   Çiğ** Çör*** - AMASYA

Öncelikle yaptığınız her şey için teşekkür etmek istiyorum. Sayenizde başıma kötü olaylar gelmeden bana yapılan büyüyü çözdünüz. Böyle şeyler belki anlatılmaz ama hem medyumumuza teşekkür etmek hem de sizlere belki yardımcı olur diye yazma kararı aldım. Bir gün evimize aslında sürekli gelip gitmediğimiz uzaktan akrabalarımız oturmaya geldi. Her şey güzel sohbet muhabbet misafirleri yolcu ettikten sonra odama biraz uyumaya geçtim. Rüyamda sürekli o gelen kişinin oğluyla evlendiğimi onu çok sevdiğimi falan gördüm. Annesini gördüğümden bilinçaltı dedim ama bu rüyalar gün geçtikçe arttı ve beni gerçekten acaba onu seviyo muyum seviyesine getirdi. Anneme anne galiba ben seviyorum bu çocuğu annesi geldiğinden beri aklımdan çıkaramıyorum dedim. Annem de olağan baktı bu işe derken bir gün temizlik yaparken yastık kılıfını değiştirirken elime yastıkta bir sertlik geldi. Açıp baktığımda hayretler içerisinde kaldım. Hemen anneme haber verdim. Annem sana biri büyü yapmış bu onun muskası dedi. Hemen birilerini arayıp medyuma daha önce gelip memnun kalan arkadaşından medyumumuzun numarasını aldı. Muskayla beraber geldiğimizde daha söylemden bana bakıp sana büyü yapılmış güzel kızım dedi. Hepimiz şaşırdık çünkü annem sadece randevu almış hiçbir şey anlatmamıştı. Bize büyünün bağlama büyüsü olduğunu nasıl neden yapıldığını anlattı. Ve bir saatlik randevumuzda büyüyü bozdu. O gün bugündür evimize gelenlere dikkat ediyoruz. Allah korusun daha büyük zararlar da görebilirdik. Sizde mümkün olduğunca evinize aldığınız kişilere dikkat edin. Onları uyuduğunuz yerlere mahremiyet sebebinden sokmayın. Hiç ummadığınız insanlar ummadığınız şeyler yapabilir. Allah kötüye fırsat vermesin.

   Kad*** Tun*** - BİLECİK

Ben buraya kardeşim ve tüm ailemiz adına hocamıza teşekkür etmek için başımızdan geçen hadiseleri anlatmak ve hocamızın ne kadar iyi olduğunu anlatmak için yazıyorum. Kardeşim iki yıl önce büyük bir hevesle mimarlıktan mezun olup bu yıl tam da hayalindeki mesleğe kavuşmuştu. Buralara gelmek onun hayaliydi çok şeylerden vazgeçti bunun için. Neyse olaya geçiyim bir gün eski komşumuza oturmaya gittik ailecek. Yemekler yendi çaylar içildi konu kardeşime geldi yaşı gelmiş artık evlen kızım bak işini de kurmuşsunla başladı biz seni senelerdir beğeniriz bizim oğlanla bir konuşsanıza geldi. Kardeşim uygun bir dille istemediğini kariyer hedefine daha ulaşmadığını söyledi. O gün kalktık ettik o eski komşumuz bir gün kardeşime ziyarete gitmiş ofise. Kurabiye yaptım kızım buradan geçiyordum sende ye diye getirdim demiş. Benim saf kardeşim de yemiş ayıp olmasın diye. Gelince bize anlattı falan ama bizim aklımıza asla böyle bir şey gelmedi. Sonra zaman içinde kardeşim o eski komşumuzun oğluyla tanışmak görüşmek istediğini söyledi. Demek ki aklına yattı diyip kabul ettik. Sevgili oldular iki ay sonra biz evlenicez dedi durun daha yeni falan derken hop ertesi gün ben işi de bırakıcam dedi. O zaman bir şeylerin ters gittiğini anladık. Çok sevdiği işini kimse için silmezdi kardeşim çok emek vermişti. Annemle hemen hocaya gittik baktı etti bu kıza bağlama büyüsü yapılmış yediği bir şeyden olmuş dedi. Biz o zaman olayı çözdük. Allah kötüye fırsat vermesin hocamızdan da Allah razı olsun.

   Tun** Ard** - ANTALYA

Merhaba arkadaşlar bu yazıyı yazıp yazmamak konusunda çok kararsız kaldım ama eğer aynı şeyleri yaşayan biri varsa yardımı olur belki diye yazıyorum. Çok mutluyduk herkesin parmakla gösterdiği bir ilişkimiz vardı kocamla. Güzel bir düğünle de evlendik çevremizde çok yapamazsınız diyenler kıskananlar oldu ama bizi etkileyemedi. Ama işin içine büyü girince işlerin rengi değişmeye başladı. Bize kem gözle bakan eşimde gözü olan uzaktan bir akrabaları vardı durumu biliyor ama eşime ve aşkımıza güvendiğim için sıkıntı etmiyordum. Düğün zamanı çeyiz bakmadır etmedir bir sürü giren çıkan oldu evimize sonra da detaylı temizlik yapmaya fırsat bulamamıştım. Evlendikten bir ay sonra eşimle aramızda sorunlar çıkmaya başladı. Sanki o benim sevdiğim evlendiğim adam değil de başkasıydı. Sürekli bir ilgisizlik bir şey alışma sürecidir dedim çok takmadım. Ama bir akşam oturttu beni karşısına ben başkasına aşık oldum dedi. Elim ayağım boşaldı ne yapacağımı ne söyleyeceğimi bilemedim kim dedi o kızın adını söyledi. Sonunda çeldi diye düşündüm kocamın aklını tam eşyalarımı toplayıp çıkarken yere pat bir şey düştü. Bir baktım muska. Hemen bu hocamızı buldum konuştum anlattım. Sağ olsun hemen bozdu muskayı. Sonra eşimde düzeldi nasıl yapabilirim böyle şeyi diye kendini yedi ama bunu yapan eşim değil yaptıran o muskaydı arkadaşlar. Allah hocamızdan razı olsun evliliğimizi kurtardı.

   Hani*** Dem*** - KAYSERİ

Anne ve babamın çok mutlu geçen bir evlilik hayatları vardı. Babaannem ve annem arasındaki sorunlar anne-babamı üzse de onlar yıllarca hep birbirlerini gözeterek evliliklerini sürdürmüşlerdi. Son birkaç aydır babamın davranışlarında bariz bir değişim gözlemliyoruz. Annem bu duruma çok üzülüyor. Eşine ve çocuklarının gözlerinin içine bakarak yaşayan babam, annesinin sözünden çıkmayan, annesine aşırı bağlı bir adama dönüştü. Bu sebeple sürekli annemle kavga etmeye başladılar, annem haklı olsa dahi babam hep annemi ezmeye ve babaannemi yüceltmeye başladı. Bütün bu sorunlar sonucu, annemle babam bunca senenin sonunda boşanmaya karar verdiler. Ben ve kız kardeşim ise bu durumda bir terslik olduğunu düşündüğümüz için hocamıza başvurmaya karar verdik. Hocamız ile yaptığımız konuşma sonucu, hocamız bize babaannemin babama bağlama büyüsü yaptırmış olabileceğini söyledi. Çünkü babam resmen babaanneme bağımlı bir hâle gelmişti. Bir koşu babaanneme gittik ve durumu itiraf etmesini sağladık. Gerçekten de babaannem sırf babamı kendi tarafına çekmek ve annemle babamı ayırmak adına böyle kötü niyetli bir işe kalkışmıştı. Bunu öğrendiğimiz gibi kafamızda şimşekler çaktı. Bu büyünün bir an önce bozulması gerektiğini söyleyen hocamız hemen işe koyuldu. Bize bu süreçte oldukça destek oldu ve büyüyü bozdu. Babaannemin annem ve babam arasına bir daha girmesini engellemek için ise annem ve babam arasında bir bağlama büyüsü yaptı. Son bir aydır annem ve babam oldukça huzurlular. Eskisinden bile daha sıkı birbirlerine kenetlendiklerini gözlemliyoruz. Allah hocamızdan razı olsun. O olmasaydı şu an annem ve babam boşanmış olabilirdi.

   Gize*** Ha*** - KAHRAMANMARAŞ

18 yıldır mutlu devam eden mutlu bir evlilik hayatım vardı. Eşim de ben de orta yaşlı insanlarız, ben bir sene önce menopoza girdim; eşim ise sanıyorum ki orta yaş bunalımına benim menopoz sürecimle aynı zamanlarda girdi. Kendisi bundan önceki evlilik hayatımızda benden bir dakika ayrılamayan, bana aşırı ilgi gösteren bir adamdı. Bu bir senelik süreçte ise kendisi gittikçe evinden, ailesinden uzaklaşmaya başladı. Geçen gün dışardan eve geldiğinde atkısında bir kadın saç teli buldum. Bunun üzerine büyük bir kavga ettik ve kendisi benim artık yaşlandığımı, bu sebeple kendi özgüvensizliklerimin baş gösterdiğini söyledi ve beni ona yeterince güvenmemekle suçladı. Böyle olunca ben de onun haklı olduğuna karar verdim ve ondan defalarca kez özür diledim. Fakat bu durum sonrası aramıza büyük bir soğukluk girdiğini hissettim. Son bir haftadır aynı yatakta dahi yatmıyoruz. Kendisi eve geç saatlerde ve sarhoş hâlde geliyor. Dün gece eve yine sarhoş bir hâlde geldi. Ona pijamalarını giydirirken sızdı ve sızarken bir kadın ismi sayıkladı. Bugün araştırdığımda bu kadının gittiği meyhanedeki şarkıcı kadın olduğunu öğrendim. Eşimin evine ve bana olan bağlılığını tamamen yitirdiğini hissettim ve bunu düzeltmek istedim. Meyhanedeki görevliler eşim ve o kadın arasında herhangi bir münasebet bulunmadığını söylediler, fakat eşimin gözünün hane dışına kaydığını duymak bile beni öfkeden çılgına çevirdi. Hocamız ile irtibata geçtim ve ona durumdan bahsettim. Kendisi orta yaşlı erkeklerde bu tarz davranışlar görülebileceğini ve bağlama büyüsü ile bu sorunların ortadan kalkabileceğini söyledi. Kendisi ile büyüyü gerçekleştirdik ve beklemeye başladım. Hocamız 8 haftalık bir sürece yayılabileceğini söyledi, büyük bir sabırla bekleyeceğim.

   Ker*** Yal** - KÜTAHYA

Merhabalar hocam ve değerli kardeşlerim. Sevgilim ile bir süre önce yollarımızı ayırmıştık, fakat bu ayrılık çevresel faktörlerden kaynaklanmaktaydı. Ayrılık sonrasındaki süreçte ikimiz de çok büyük sınavlardan geçtik ve çok acılar çektik, sevgilim ailesini ve ailevi sorunlarını ön plana koyduğu için zamanla aramızda kaybolan bağlılık ve aidiyet duyguları da ilişkimizin son dönemlerinde bizi oldukça yıpratmıştı zaten. Bu ayrılıkla birlikte iyiden iyiye bu bağlılığın koptuğunu hissetmeye başlamıştım. Ne yapıp edip sevgilimle eski güzel günlerimize dönmek istiyordum. Bunu onunla da konuştum ve yeniden denemeye karar verdik, fakat bir şeyler tam oturmuyordu. Eski bağlılık hissi bir türlü oluşmuyordu. Ben de bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine bağlama büyüsü ile ilgili araştırma yapmaya karar verdim. Büyü üzerine pek çok sitede farklı bilgilere ulaştım. Bütün sitelerde bu iş için işinin ehli bir hocayla adım atmanın çok önemli olduğu söyleniyordu. Ben de hocalar üzerine bir araştırma yapmaya karar verdim. Pek çok sitede birbirinden farklı hocalara dair yorumlar okudum, bu araştırma sırasında nihâyet hocamız ile karşılaştım ve onun ile ilgili bilgileri toplamaya başladım. Bir süre sonra yeterince bilgiye ulaştığımı hissedince hocamız ile iletişime geçtim ve ona olan olayları bir bir anlattım. Kendisi beni dikkatlice dinleyip sorunumun çözümü olarak bağlama büyüsü yapabileceğimizi teyit etti ve kendisi ile birlikte bu büyüyü yaptık. Büyüyü yaptıktan sonraki bir aylık süreçte sevgilimin yavaş yavaş yüzünü bana dönmeye başladığını, bana eskisinden daha da çok bağlı olduğunu hissetmeye başladım. Allah hocamızdan razı olsun, bütün bu etkiler onun sayesinde gerçekleşti. İyi ki varsınız hocam.

   Büş**** Çet** - MANİSA

Yıllardır platonik olarak aşık olduğum bir çocuk vardı. Sürekli olarak sevgili değiştiren, biraz serseri bir tipti. Bir türlü ilgisini üzerimde toplayamıyordum ve bu durum gittikçe daha çok canımı yakıyordu. Bir gün internette dolaşırken bağlama büyüsünün ne olduğuna dair bir makaleye denk geldim. O sitede okuduklarımı ilk başta herkes gibi ben de saçma bulmuş ve bu tarz şeylerin anlamsız olduğunu düşünmüştüm. Bir süre geçtikten sonra yakın çevremde birisine bağlama büyüsü yapıldığını öğrendim. Büyü yapılan kişinin hâlini kendi gözlerimle görene değin bu duruma inanmayı reddediyordum, fakat durumu kendi gözlerimle gördükten sonra büyüye olan inancım arttı. Bir süre büyü hakkında detaylı araştırmalar yaptım. Büyünün iyi ve deneyimli bir hoca gözetiminde yapılması gerektiğini öğrendim ve iyi bir hoca arayışına giriştim. Nihâyetinde yolum hocamız ile kesişti. Kendisine durumu anlatmam sonrası bana yol gösterdi ve büyüyü yaptık. Büyünün etkisini göstermesi 8 haftalık bir sürece yayılabiliyor olsa da bizim için süreç oldukça hızlı gelişti. Yıllardır platoniği olduğum çocuk büyü yapımından yaklaşık bir hafta sonra kapıma gelip bana olan hislerinden bahseder hâle geldi. Şu anda birlikteyiz ve çok mutluyuz, kendisi bana karşı büyük bir bağlılık hissediyor. Nihâyet mutluluğa eriştiğimiz için kendimi çok şanslı hissediyorum. Bütün bu mutluluğun mimarı olan hocamıza teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum. İyi ki varsınız hocam!

   Mel*** Gorm*** - BAYBURT

Bundan tam 6 ay öncesine kadar her şey çok güzel giderken birden hayatımız tepetaklak oldu. Eşimle büyük bir aşk sonucu evlendik ve evliliğimizin ilk yıllarında bu aşkı canlı tutmayı başarabilmiştik. Zaman içerisinde ailemizin genişlemesi, sırayla kızımı ve oğlumu doğurmam ve akabinde sırtımıza yüklenen sorumlulukların büyümesi derken eşimle aramıza gittikçe büyük bir mesafe girdiğini hissetmeye başladım. Çok dualar ettim, gözyaşı döktüm. Eşimle birlikte çift terapilerine, başka hocalara gittik fakat bir türlü aramızdaki soğukluğu gidermeyi başaramadık. Tam da en çaresiz hissettiğim anda çok yakın bir dostum vesilesi ile hocamız ile tanıştım. Kendisi beni şifalanmak adına bilgilendirdi ve büyünün işleyiş şeklinden bahsetti. Kendisi ile bağlama büyüsünü gerçekleştirdik. İnanması güç geliyor biliyorum fakat gerçekten de büyü sonrası eşim benden ayrılamaz oldu. Aramızda eskisinden de güçlü bir bağ oluştuğunu hissediyorum. Eşim bu büyü sayesinde evine, bana ve çocuklarımıza aşırı derecede bağlı bir adam oluverdi. Sürekli olarak bizimle vakit geçirmek istiyor, akşam işten eve gelmeyi büyük sabırsızlıkla beklediğini söylüyor. Bizleri mutlu etmek adına elinden gelen her şeyi yapıyor. Gözlerimin içine bakışında dahi bir farklılık oluştuğunu hissediyorum, eskisinden de daha yoğun ve sevgi dolu bakıyor. Hepsi hocamızın sayesinde gerçekleşti. İyi ki yolumuz kesişmiş ve hocamızın yardımını alma şansını elde etmişim diyorum. Büyüye dair aklında soru işareti olan herkese gönül rahatlığı ile hocamız ile çalışabileceklerini söyleyebilirim.

   Süm*** Ber** - ERZİNCAN

Medyum hoca sayesinde evliliğim kurtuldu. Hocama ne kadar teşekkür etsem az kalır. 10 yıldır iyisiyle kötüsüyle her şeye rağmen güzel bir evliliğimiz vardı. Sonra bir gün eşim uykusuz kalmaya başladı. Geceleri kalkıp evde dolaştığını duyuyordum. Ne olduğunu sorduğumda beni tersliyordu. Sonra yemeklerimden şikâyet etmeye başladı. Çocukların yüzüne bakmaz oldu. Ne olduğunu hiç anlamadım. Bir gün eve hiç gelmedi. Sorduğumda bani ilgilendirmediğini onu boğduğumu nefes almaya ihtiyacı olduğunu filen söylemeye başladı. Ama eve geldiğinde bana sarılarak uyuyordu. Bir gün komşumla otururken dayanamayıp içimi döktüm. O da biri büyü yapmış olabilir dedi. Kim bize bunu yapar ki? Diye düşündüm ama başka çarem yoktu. Medyum hocama gittik ve birinin bağlama büyüsü yaptığını söyledi. Resmen şok oldum. Ardından bana büyüyü bozabileceğini ve bizim için bağlama büyüsü yapabileceğini söyledi. Anında kabul ettim. Aradan birkaç gün geçti. Eşimin uyku düzeni geri döndü. Her zaman ki gibi gülümseyip bizimle vakit geçirmeye başladı. O da oldukça şaşkındı. Aynı şirkette çalışan evli bir kadınla buluşuyormuş. Ama nedenini bir türlü anlamadığını söyledi. Beni çok seviyor ama onu düşündüğü için sürekli strese giriyormuş. En sonunda bir anda kadınla ilgili bütün hisleri yok olmuş dediğine göre. Hepsi medyum hocam sayesinde bağlama büyüsü kocamı bize geri getirdi. Yoksa o kadın yüzünden evliliğim yok olacaktı.

   Ala** Sar** - BURSA

Nişanlımla biz aslında iki yakın arkadaştık ama benim ona karşı her zaman hislerim vardı. Kendisine itiraf edip aramızda ki arkadaşlığı bozmak istemiyordum. Bazen benimle farklı konuşurdu sanki flört ediyormuşuz gibi. Ama o kadar çok çapkındı ki hislerimi açmakta korktum ayrıca bana karşı gerçekten farklı bir şey hissediyor mu emin olamıyordum. Ama sonra etrafında sürekli kız görmeye dayanamayacak hale geldim. En yakın arkadaşım “”gel kız büyü yaptıralım” dedi. Aslında başta sıcak bakmadım ama sonra kabul ettim. Onunda bana karşı boş olmadığı açıktı ama çapkınlık ağır basıyordu tabi ki. İyi bir medyum hoca bulduk. Bağlama büyüsüyle sorunun çözüleceğini söyledi. Bende onay verdim. Daha sonra hocanın tüm dediklerini harfiyen yerine getirdim. Şu inanılmaz güzel bir aşk yaşıyorum. Büyüyü yaptırdıktan aylar sonra benimle yuva kurmak istediğini söyledi. Şimdi nişanlıyız resmen rüya gibi. Medyum hocama sonsuz kere teşekkür ederim. Üniversiteden bu yana hayran olduğum adamla kavuşmamızı sağladı. O da bana karşı her zaman bir şeyler hissediyormuş ama benim gibi onunla arkadaşlığımızın bozulmasından korkmuş. Birden bana karşı daha güçlü bir çekim hissetmiş ve daha fazla karşı koymamış. İtiraf ettiğinde neredeyse havaya uçuyordum. Kocaman çığlık atıp ona sarıldım. Benim gibi rahat bir nefes aldığını hala hatırlıyorum. Bağlama büyüsü sayesinde onu kaybetmekten kıl payı kurtuldum. Çok teşekkür ederim.

   Fil*** Alma*** - ANKARA

Medyum hocam size ne kadar teşekkür etsem az size bağlama büyüsü yaptıralı neredeyse 1 yıl oluyor ve hala eşimle aramız çok iyi. Bu kadar etkili olacağını bilseydim sorunlarımızın başlangıcında size gelirdim gerçekten çok ama çok teşekkür ederim. Eşim benden ve çocuklardan çok uzaklaşmıştı. Maddi sorunlar ve iş stresi onu gerçekten sinirli ve sabırsız biri haline getirmişti. Her gün tartışmak artık bize ciddi anlamda zarar vermeye başlamıştı hatta çoğu zaman eve sarhoş geliyordu benimle tek kelime etmiyordu. Oysa şimdi her şey çok değişti. Bana bakışları bile değişti. Bana karşı çok nazik ve düşünceli davranıyor. Hala iş stresi var ama sorunu bana bağırıp çağırarak çözemeyeceğini anlamış görünüyor. Benimle açıkça sorunları ile ilgili konuşabiliyor ona destek olmak beni çok mutlu ediyor. Aramızda ki bağ gerçekten çok sağlamlaşmış gibi hissediyorum. Her fırsatta beni çok sevdiğini dile getiriyor. Hayatında olduğum için çok mutlu olduğunu söylüyor ve en önemlisi önceden yaptığı bütün kötü davranışları için benden özür diledi. Daha ne isterim ki sayenizde her şey yoluna girdi. Yaptığınız bağlama büyüsü beni ve eşimi birbirimize daha çok yakınlaştırdı. Sonunda rahat bir nefes aldım. Bir süre sonra eski haline dönecek diye çok korktum ama çok şükür 1 yıl olmasına rağmen her şey çok daha iyiye gitmeye devam ediyor.

   Ceyl** Ad** - ANTALYA

Beş yıldır devam eden ilişkim resmen bir anda kaosa dönüşmüştü. Her anımızı paylaşmayı sevdiğimiz bir ilişki. Bir anda her şey tepetaklak oldu. Sevgilim beni üniversitede arkadaşı olan bir kızla tanıştırdı. Ben de kızın sevgilime olan bakışlarından ve davranışlarından hiç hoşlanmadım. Yanımda aşırı samimi davranışlarda bulunuyordu. Benim sevgilimde saf gibi kıza sırıtıyor falan tabi ki sinirlerim çok bozuldu. O gün kız hep bizimle gezdi bu daha çok sinirlerimi bozdu. Ben tek izin günümü ona ayırıyorum kızda yüzsüz gibi bizimle gezince akşam kendisine kızdım. Çok sinirlendim. Tabi ki oda savunmaya geçti saçmaladığımı filan söyledi inanamadım resmen çok büyük tartıştık. Sonra ki günler ne zaman konuşsak hala tartışmadan dolayı bana biraz uzak duruyordu. Sonra bende daha çok sinirlendim onca yıldır çıkıyoruz dün ki kız yüzünden ne hale geldik dedim. Bana yine saçmaladığımı kızla bir ilgisi olmadığını kendisine güvenmediğim için kızgın olduğunu söyledi. Ne yapsam gün geçtikçe aramıza daha çok soğukluk girdi. Yurtta ki arkadaşım bana tanıdığı medyum hocayla görüşmem gerektiğini söyledi. Allah ondan bin kere razı olsun, normalde böyle şeylere hiç inanmazdım ama medyum hocanın yaptığı bağlama büyüsü gerçekten işe yaradı. Bir anda bana mesaj atıp beni özlediğini söyledi o kadar mutlu oldum ki. Resmen her şey eskisi gibi oldu. Çok teşekkür ederim hocam.

   Kar** Far** - AKSARAY

Medyum hocam öncelikle her şey için size sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Gerçekten sayenize yuvam kurtuldu. Önceleri yüzüme bakmayan benimle iki çift laf etmeyen kocam şimdi eve gelir gelmez nasıl olduğumu soruyor. Hatta her akşam yemeğinden sonra karşılıklı kahve içip sohbet ediyoruz. En son ne zaman bu kadar yakın olduğumuzu düşünüyorum. O kadar uzun zaman oldu ki gerçekten inanılmaz. Tarif edilemez bir duygu patlaması yaşıyorum. Onu o kadar özlemişim ki bazen karşısında gözlerim doluyor ama hissettirmemeye çalışıyorum. Eskisi gibi olmak uzak bir hayal gibiydi. Ama şimdi sizin yaptığınız bağlama büyüsü sayesinde her şey resmen eski düzene döndü. Hala inanmakta güçlük çekiyorum. Bağlama büyüsü günü dolmadan işe yaramıştı resmen. Bana gülümseyerek bakması bile ağlamama neden oldu. 2 yıldır aramızda hep sorunlar vardı. Aslında her şey aramızda sorun haline gelmeye başlamıştı. Konuşmalarımız bir işe yaramıyordu. Sonu hep kavgayla bitiyordu eşim de geceyi dışarda geçiriyordu. Aslında ikimizde hala birbirimizi seviyorduk bunu biliyorum ama hissetmeye o kadar çok ihtiyacım vardı ki. Hepsi sizin sayenizde hocam her şey için size çok teşekkür ederim. Yaptığınız bağlama büyüsü resmen evliliğimizin şifası oldu. Eski kasıntı kaşları çatık eşim artık daha rahatlamış görünüyor. Sanki onu huzursuz eden meselelerden biraz olsun arınmış gibi. Sizin sayenizde artık beni de dert ortağı olarak kabul etti.

   Güln** Şek*** - ADANA

Bağlama büyüsü için kapısını çaldığım hocamın yanından ayrılırken içinde tereddütler vardı. Beynim oldu derken içimde hep şüphe vardı. Ama üstünden geçen zamanla birlikte hocamın ne kadar kuvvetli bir büyü yaptığını gözlerimle görmüş oldum. Şu an istediğim her şeye ulaşmış sayılırım. Hocamın söylediği her şey oldu kalbim yerinden çıkacak gibi. Ben eski eşim için bağlama büyüsü yaptırdım. Eşimle evlilik dönemimizde ilk başlarda çok mutluyduk ama sonrasında her şey sarpa sarmaya başladı. Çok zorlandık hem maddi hem manevi açıdan. Manevi açıdan yaşanan zorluklar beni bitirdi. Ben bittikçe eski eşimle olan iletişimimizde koptu. Günden güne eski eşim benden uzaklaştı ben ondan uzaklaştım, tahammül seviyemiz en alta indi. Boşanma kararı verdiğimizde ben hala onu çok seviyordum. Olmadı ne yapalım diyip tamam dedim. Ama boşandıktan sonra onun başka biriyle olabileceği ihtimali bile canımı yakmaya başladı. Canım yandıkça iyice boşluğa düştüm. Aynı şeyleri o da hissetti mi bilmiyorum. Onu çeşitli bahaneler ile aradım ama eskisi gibiydi. Daha sonra hocamdan yardım aldım. Bağlama büyüsü ile hocam bana destek oldu. Hocamın yaptığı büyü sayesinde eski eşimle ilk önce düzgün olarak konuşmaya başladık. Daha sonra ise her şey rayına oturdu. Tekrar eski eşimle birbirimizi çok sevdiğimizin farkında vardık. Benden başkasını şu an gözü görmüyor ve ben ona yine güveniliyorum. Tekrar eski mutlu günlerimize döndük. Hocama her şey için çok teşekkür ediyorum.

   Tun** Ard** - BURDUR

Hocama bağlama büyüsü yaptırdım ve kısa sürede istediğim her şey oldu. Bu kadar etkili ve kesin bir sonuç beklemiyordum. Hocama çok teşekkür ediyorum ve herkesin sorununa derman bulabileceğini düşünüyorum. Eşimle ilgili aklımda olan sorulara yönelik olarak hocama başvurmuştum. Eşim beni sevdiğini söylüyordu ama hissedemiyordum. Bu nedenle hayatımda hep soru işaretleri yer alıyordu. Soru işaretleri arttıkça güvenemez oldum. Güvensizliğin ortaya çıkması ile birlikte her şey içinden çıkılmaz bir hal aldı. Ben durumun içinden çıkamadıkça kendimi yemeye başladım. En son işler içinden çıkılmaz bir duruma gelince hocama başvurdum. Hocam beni dinledikten sonra bağlama büyüsü ile eşimin sevgisini bağlayabileceğini daha çok emin olmam için bana sundu. Hocamın yaptığı büyü sayesinde hem eşimin bana karşı olan sevgisinden emin oldum hem de güven tazeledim. Artık hayat benim için daha yaşanabilir bir hal aldı. Eşimin dediklerinin altında bir şey aramıyorum artık. Seni seviyorum dediğinde güvenebiliyorum ve aklım onda kalmıyor. Hepsi hocamın sayesinde oldu. Sevgisini daha çok hissetmeye başlayabildim. Evliliğinde veya sevgilisiyle bu tarz sorunları olan herkesin hocama başvurmasını öneriyorum. Sorunlarınızı kesin olarak çözecektir ve tüm süreçte en baştan en sona size yardımcı olacaktır. Hocamın ilgisine ve yaptıklarına teşekkür ediyorum. Bundan sonra başıma gelebilecek olan herhangi bir durumda hocama başvurmaktan hiç çekinmeyeceğim. Benim gibi sorunu olan herkes hocama hiç çekinmeden başvurabilir.

   Hal*** Te*** - KOCAELİ

Hocamızdan bağlama büyüsü için yardım aldım ve o kadar memnunum ki. Keşke daha önce gelseydim de bu kadar çaresiz kalmasaydım diye düşündüm. Hocama her şey için teşekkür ediyorum. İşini en iyi şekilde yapıyor ve süreci yakından takip ediyor. Ben bağlama büyüsü için hocama başvurmuştum. İnternetten okuduğum yorumlara göre benim sorunumda en kesin sonucu bağlama büyüsü vericekti. Tabi hocama konuyu anlatınca onun da onayıyla bağlama büyüsü için gerekli olan her şeyi yaptık. Birini çok seviyodum ama aşkım karşılık bulamadı. Her şeyi birlikte yaptık ama arkadaştan öteye geçemedik. Ben onu deli gibi seviyodum. Kendime aşık etmek için bağlama büyüsünden yardım aldım. Sevdiğim kişiyle arkadaş olduğum için ona açılırsam onu kaybedicektim. Onun bana açılması gerekiyodu. Ama beni arkadaştan öte görmemiş hiç. Eski sevgilisini veya hep yeni kızlarla konuşmalarını okuturdu bana. En yakın arkadaşı olarak beni gördüğü için her şeyi birlikte yapardık. Bir süre sonra ben artık aşkımı gizleyemedim. Onu uzaktan sevmek değil onunla sevgili olmak istedim. O bana hiç öyle bir adım atmadı. İçimde kaldıkça ben kendimi yedim. Kendimden ödün verdim sürekli. Artık dayanamadığım noktada hocam çıktı karşıma. Daha önce hocama danışıp büyü yaptıran kişilerin yorumlarına güvenerek kapısını çaldım. Şimdi keşke daha önce gelseymişim diyorum. Artık o sevdiğim kişi benimle birlikte. Gözü benden başkasını görmüyor ve çok mutluyuz.

   Gamz*** Boraz*** - ISPARTA

Bağlama büyüsünü ben eski sevgilim için yaptırdım. Eski sevgilimle tanıştığımda daha çok küçüktüm, birlikte büyüdük resmen. Bir süre sonra benden sıkıldı söylediklerimi takmamaya başladı. Ne dersem tamam diyordu ama değişen hiçbir şey yoktu ortada. En sonunda ayrılık aşamasına geldik. Ayrılık dönemimiz bile çok sancılıydı. Ben kendimi ifade ettikçe benden kaçıyordu. Arkadaşımdan gelen tavsiye üzerine hocamıza geldim. Hocama durumu anlattığımda bağlama büyüsü yapmaya karar verdik. Eski sevgilimin söz dinlemesi ve bana geri gelmesi için bağlama büyüsünü yaptık. Hocamın sayesinde eski sevgilimle durumları düzeltmek üzereyiz. Beni dinlemeyen çocuk şimdi dinlemeye ve anlamaya başladı. İlk başlarda hemen bir değişim olmadı. Sürekli uykusu olduğunu söyleyerek benle konuşmuyor sanıyordum. Sonra yavaş yavaş değişimler başladı. Beni takmayan çocuk bir anda ağzımdan çıkanlara kulak kesilir oldu. Denemek için ondan ufak tefek şeyler istedim. Gerçektende sözlerimi dinleyip isteklerimi yerine getirdi. Şimdi içim çok rahatladı. Hocamın yardımıyla gerçekten eski sevgilimi geri kazanmak üzereyim. Üzereyim diyorum çünkü daha tam emin olamadım. Onun bu şekilde değişebileceği ihtimali bile benim için çok büyük bir şeyi ifade ediyor. Bağlama büyüsü sayesinde tekrar ilk başlardaki gibi mutlu olabileceğimizi düşünüyorum. Hocama ne kadar teşekkür etsem az kalır. Hakkıyla işini yapıyor. Benim gibi sorunlar yaşayan herkesin hocama başvurmasını tavsiye ederim. Sorununuz kesinlikle çözümsüz kalmayacaktır. Sabırla ve hocamın dedikleriyle ilerleyerek sorununuzu çözebilirsiniz.

   Ec*** Kun*** - TEKİRDAĞ

Ben hocamıza bağlama büyüsü yaptırdım. İlk başlarda asla inancım yoktu kendimi çok çıkmazda hissediyordum. Bu nedenle son çare olarak bağlama büyüsü yaptırmaya karar verdim. Etkisinin bu kadar çabuk ve kesin olacağını bilseydim daha önce yaptırırdım. Hocama çok teşekkür ediyorum. Benim gibi eşinden muzdarip olan herkesin mutlaka hocamdan yardım almasını tavsiye ediyorum. Eşim beni aldatıyordu. Eve bile uğramıyordu. Aslında aşık olarak evlenmiştik, ben eşimi hep çok sevdim. Ama araya başka biri girince eşim benden uzaklaştı iyice. Eve geldiğinde bile kavga gürültü eksik olmuyordu. Ailelerimize bile yansıdı bu konu. Kendi beni aldattığı için benimde öyle olacağımı düşünüyordu hep. Bu sefer evde yapılan baskılar artmaya başladı. Psikoloğa gittim, kendimi suçladım ilk başlarda. Benim yüzümden aldatıyor beni sevmiyor artık diye düşündüm. Ama eşimi o kadar çok seviyorum ki ondan vazgeçemedim. Asla ondan kopamadım. Bu durum böyle ilerledikçe eşimin gün gün benden uzaklaştığını görünce artık dayanamadım. Her yolu denedim ama düzelme olmadı. En son arkadaşımın önerisi ile hocama geldim. Durumu anlattım ve bağlama büyüsü yapmaya karar verdik. Her şey şimdi yolunda. Eşim artık eve geç gelmiyor ve benim aşık olduğum kişi gibi tekrar davranabiliyor. Benimle ilgileniyor ve diğer kadınla ilişkisi tamamen bitmiş durumda. Eşim artık tamamen eskisi gibi ve bende evimde onunla mutluyum. Hocamın yaptığı bağlama büyüsü kısa sürede etki etti.

   Cem** Sorg** - DİYARBAKIR

Sosyal medya hesabıma bakarken çok yakışıklı bir profil fotoğrafının beni eklediğini gördüm. Önce kabul etmemekte direndim çünkü tanımadığım insanları ekleme gibi bir huyum yoktu. Tekrar tekrar aynı profilden gelen takip isteklerine kayıtsız kalamadım ve isteği kabul ettim. Önce gelen merhaba mesajı beni tedirgin etse de, dürüst olmak gerekirse etkilenmiştim. Konuşmalarımız artık merhabanın ötesine geçerek, gün içinde yaptıklarımızı birbirimize anlatmaya ve sonrasında görüntülü konuşmalara ve şehir dışından gelinerek buluşmalara kadar gitti. 6 aylık bu sürecin peşinden sevgili olmuştuk. İlk zamanlar çok güzel giden, internette başlamasına rağmen güvenilir olduğuna emin olduğum bir ilişkiyken, sonrası tam bir hayal kırıklığı olmuştu. Bu çok güvendiğim kişi uzunca bir süre ortadan kayboldu. Çok eğlendiğim, inandığım, aldatmasını beklemediğim insandan haber alamaz duruma gelmiştim. Bu da beni çok üzüyordu. Sonrasında, internette araştırma yaparken karşıma çıkan hocamızla yollarımızın kesişmesi tüm hayatımı değiştirdi. Nerede, ne yaptığını bilmediğim adam beni kendine bağlayıp, buhar olmuştu sanki ama ben inandığım aşkın peşinden gittim. Sosyal medya hesapları, telefonu tamamen ulaşılmaz olan adam, bir gün tekrardan sosyal medyasını açmış, aktif hale gelmişti. Ona yazdığımda, beni unuttuğunu, önce sevse de artık sevgisinin kalmadığını söyledi. Hocama gittiğimde bu durumu çözmek ve tekrardan eski, mutlu günlerime dönmek istediğimi söyledim. Bağlama büyüsü yapmayı kararlaştırdık ve kısa sürede etkisini hocam sayesinde gördüm. Şu an nişanlanmaya karar verdik ve hayatımın aşkını hocamın varlığıyla geri kazandım diyebilirim.

   Sed*** Dum*** - AYDIN

Damadım iyi huylu, kötü alışkanlığı olmayan bir erkekti ve kızımın çok güzel giden bir evliliği vardı. Mutlu giden bir evlilikte iki tane de torun sahibi olmuştum. Nasıl mutlu ve huzurluydum anlatamam. Damadımı da oğlum gibi görüyor, onu da kendi evlatlarımdan ayırmıyordum. Bu güzel yuvada, böyle güzel kahkahalar çınlarken, işler değişmeye başladı. Kızımın eşi artık gününün çoğunu ofiste geçiriyor, akşamları çok işinin olduğunu, onu yemeğe beklememeleri gerektiğini söyleyip, gece yarısı eve geliyordu. Sonraki zamanlarda bunun üzerine hafta sonları iş seyahatleri de eklendi ve kızım haklı olarak bundan şüphelenmeye başladı. Şehir dışında yaşadıkları için kızımın sorunlarını sadece telefonda ve 1 ayda bir gittiğim ziyaretlerde dinliyordum. Kızım 3 ay sonunda kocasını takip etmeye başlamış ve kocasıyla aynı iş yerinde çalışan ve kendisinin de yakınen tanıdığı kadınla birlikte olduklarını görmüştü. Ancak kızımın kocasından ayrılıp, onu diğer kadına kaptırma gibi bir niyeti yoktu. Böyle durumlarda elbette yapılması gerekeni yapmak istedim ve anne olarak kızım için ne yapabilirim derdine düştüm. Sonrasında karşıma medyumumuz çıktığında kızım için ne yapabileceğimizi konuştuk. Eşini tekrar yuvasına döndürmek isteyen kızım için bağlama büyüsü yaptı. Hocamın bağlama büyüsünü yapmasıyla birlikte son zamanlarda kızımın yüzünü görmek istemeyen damadımın kalbi tekrardan hocam sayesinde kızımın aşkıyla doldu. Yasak ilişkisini bitirip, yuvasına döndü. Hocamdan binlere kez Allah razı olsun ki, dağılmak üzere olan bir yuvayı kısa zamanda kurtardı.

   Müni*** Yıld*** - NİĞDE

Ergenliğe kadar süren çocukluk arkadaşlığından, flört dönemine uzanan bir süreç, nişanlılıkla taçlandı. Birbirimizi çok severek başlayan bu süreçte, evlilik ve onu taçlandıracağımız çocuklarımızın hayalini kurardık. Bana o kadar bağlıydı ki, bir kere gözünün dışarıda olduğunu hissetmedim. Bu konuda da her zaman güvenim tamdı. Sonrasında gelişen olaylarla artık ne yapacağımı şaşırmış duruma geldim. Bana deli gibi aşık adam gitti, yerine ilgisiz, umursamaz bir adam gelmişti ve bu beni çok üzüyordu. Hayatımın en güzel dönemlerinden biri olması gereken nişanlılık, zehir olmaya başlamıştı. Gittikçe benden daha da uzaklaşıyor ve beni istemediğini söylüyordu. Aldatmadığından emindim ki, o da bunu her seferinde söylüyordu. Hayatında biri olmadığını ancak benden giderek koptuğunu ve artık hayatında istemediğini defalarca söyledi. Çok perişandım ve onu çok seviyordum. Arkadaşım eşi tarafından aldatıldığında bir hocaya gittiğini ve kocasını bağlama büyüsüyle eve döndürdüğünü söylemişti. Arkadaşıma hocaya gitme teklifinde bulundum. Beni kırmadı kabul etti. Hoca gerçekten hem çok içten hem de tatlı tatlı bir şekilde bağlama büyüsünden bahsetti. Yaptık ve sonuçlarına gerçekten inanamadım. Nişanlım bağlama büyüsünden sonra beni tekrar aramaya başladı. Yaptığının bir hata olduğunu ve beni ne kadar çok sevdiğini tekrar tekrar, af dileyerek söyledi. Şu an nişan tazeledik ve yaza düğün yapmaya karar verdik. Karşıma hocam gibi biri çıktığı için ne desem, nasıl şükretsem az gelir.

   Def*** Dur*** - İZMİR

Patronumla iş ilişkisi dışında herhangi bir sosyal ortamda bir araya gelmemiş ve özel hayatta nasıl biri olduğunu hiç görmemiştim. İş yerinin yemeğinde aynı masada oturduk, çok keyifli yemekler yedik. Bu arada patronum tüm çalışanlarıyla tek tek ilgilendi ve sıra bana gelince hatrımı sordu, gözlerimin içine baktı. O günden sonra içimde uçuşan kelebekler artık işe giderken sanki ayaklarımda tutup beni uçurmaya başlamıştı diyebilirim. Patronuma içten içe romantik hisler beslerken, gün geçtikçe ona olan bağımın aşka dönüştüğünü anladım. Sonrasında gelişen olaylar beni artık ne yapacağımı bilemez hale getirdi. Her gün, her saat onun sesini, kokusunu duyuyor gibi hissetmeye başladım. Bu konu artık beni aşınca, patronumun bana olan tavrını anlamaya çalışmayla yola devam etmek istedim. Sunum yaparken kağıdımın üzerine dökülen kahveyi ikimiz birden silerken, istemeden de olsa elini tuttum. Çok sert tepki verdi. İş yerinde böyle şeyler olamayacağını ve kesinlikle bana karşı iş dışında bir hissiyat beslemediğini sert bir dille söyledi. O gün anladım ki, ben artık onsuz yapamam ve bana bağlanması için her yolu denerim. İnternetten bu konularla ilgili araştırma yaparken, hocama denk geldim. Sonrasında olanları hocamıza anlattım ve bağlama büyüsünü önerdi. Öncelikle açıkçası endişe etsem de, içimi ferah tutmamı söyledi. Ona güvenerek bu yola çıktım ve bağlama büyüsüyle artık patronum değil ama kendisi ile hayat arkadaşı olduk. Hocamın yardımıyla mutluluğa kavuştum.

   Beng*** Kar** - KIRŞEHİR

Eşim evliliğimizin ilk günlerinde evine son derece sadık, bana da çok aşık bir erkekti. İş yerindeki elemanıyla mesajlarını yakaladığımda, evliliğimizin üçüncü yılındaydık. Artık eve gelmemeye ve günlerce aramamaya başladı ve eve döndüğünde benden ayrılmak istediğini, o kadına aşık olduğunu söyledi. Hocamıza gittiğimde boşanma aşamasındaydık. Eşimin eve dönmesini istediğimi ve tekrar bana aşık olması için ne yapabileceğimizi sordum. Bağlama büyüsünü yaptık. Eşim son bir yıldır o kadından ayrı ve tamamen o eski günlerdeki aşkımızı yaşıyoruz. Hayatımda ve evliliğimde yepyeni bir sayfayı hocam sayesinde açtım. İşinde bu kadar iyi bir hocayla, bağlama büyüsünü yaptıktan sonra kocamın pişmanlığını her gün gözlerinden okuyorum ve bir daha yapmayacağına dair sözleri her gün gözlerime bakarak veriyor. Bu işi gönülden yapan insanlarla yola çıkmak, evliliğimin beşinci senesine girmesine vesile oldu. Bana sadece o kadınla birlikte olmak istediğini söyleyen, artık beni sevmediğini, yüzüme baktığında sanki düşman görmüş gibi olduğunu yineleyen eşim, her gün kendisini bırakmamamı söylüyor. Hayatımın en güzel dönemlerini tekrar yaşıyorum ki, bu da bağlama büyüsüyle oldu. Hocamız gibi insanların sayısı çok az ve artık insanlar bu durumları çok fazla yaşadığı için, pek çok medyum bu bağlama büyüsünü yaptığını söylüyor ve üzerine yüksek meblağlar alıp, insanların hayallerini çalmaktan başka bir işe yaramıyor. Yuvamı kurtardığı için Allah kendisinden razı olsun.
Tüm hakları saklıdır. © 2021